Od Jakub Pavlík lis 18, 2023 0 Komentáře

Úvod

Vážíme si důvěry, kterou jste nám projevili při návštěvě našeho BDSM Studio Flora a chápeme vaši potřebu ochrany osobních údajů. Tento dokument se zabývá zásadami ochrany soukromí a právními povinnostmi, které se nás týkají. Jsme oddáni ochraně osobních informací našich klientů a návštěvníků naší stránky. Zásady ochrany soukromí popisují, jaké informace shromažďujeme, jak tyto informace používáme, jak je chráníme, a jaké máte práva s ohledem na vaše osobní údaje. Zásady se vztahují na všechny osobní údaje zpracovávané námi jak prostřednictvím naší webové stránky bdsmstudioflora.cz, tak i v našem fyzickém salónu. Zavazujeme se tyto informace ochraňovat v souladu s platnými právními předpisy. Zásady ochrany soukromí představují závazek transparentnosti vůči našim klientům a jsou neustále aktualizovány v souladu s nejlepšími praxemi a právními normami.

Shromažďování osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje o klientech a návštěvnících naší stránky ke zlepšení našich služeb a pro poskytování personalizovaného zážitku. Tyto údaje mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace, preference nebo požadavky týkající se služeb, které nabízíme. Shromažďování těchto informací nám umožňuje lépe reagovat na vaše potřeby a poskytnout vám služby na co nejvyšší úrovni. Veškeré shromažďování a zpracovávaní osobních údajů je prováděno v souladu se zákony České republiky, zejména obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a dalšími příslušnými právními normami.

Užívání a ochrana osobních údajů

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Přijímáme příslušná bezpečnostní opatření k zajištění ochrany vašich dat před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo poškozením. Osobní údaje jsou uchovávány v bezpečných databázích a jsou přístupné pouze oprávněným osobám, které mají potřebné bezpečnostní oprávnění. Využíváme moderní technologie a postupy k zajištění nejvyšší úrovně bezpečnosti a ochrany soukromí. Nabízíme i možnost využití vašich dat k vylepšení uživatelské zkušenosti na základě vašeho souhlasu, který můžete kdykoli odvolat.

Práva subjektů údajů

Respektujeme vaše právo na přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu nepřesných informací, právo na vymazání údajů nebo na omezení zpracování. Stejně tak uznáváme vaše právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitky proti zpracování osobních údajů. K zajištění těchto práv máme vytvořený systém interních postupů a zajišťujeme, že všechny požadavky budou vyřízeny rychle a efektivně. Klienti a návštěvníci mají právo být informováni o zpracování svých osobních údajů a mají možnost se kdykoli obrátit na nás s žádostí o přístup, opravu nebo odstranění svých dat.

Kontaktní informace

V případě, že byste měli jakékoli dotazy nebo pochybnosti ohledně zpracování vašich osobních údajů, neváhejte se na nás obrátit. Můžete nás kontaktovat jak prostřednictvím emailu na adrese [email protected], tak na naší fyzické adrese: Veveří 113, 602 00 Brno, Česká republika. Vlastníkem a provozovatelem BDSM Studio Flora je Jakub Pavlík. Jsme připraveni reagovat na všechny vaše požadavky a poskytnout potřebné informace v souladu s platnou legislativou.

Napsat komentář