Od Jakub Pavlík lis 18, 2023 0 Komentáře

Zásady ochrany osobních údajů

Vítáme Vás na stránkách BDSM Studio Flora a chceme Vás seznámit s našimi zásadami ochrany osobních údajů, které jsou ve shodě s nařízením GDPR. Naší prioritou je zaručení důvěrnosti a bezpečnosti Vašich osobních údajů. Toto prohlášení poskytuje rozsáhlé informace o tom, jakým způsobem shromažďujeme, používáme, zveřejňujeme a zpracováváme osobní údaje našich klientů. Důraz klademe na transparentní komunikaci a poskytnutí detailních informací o Vašich právech týkajících se ochrany osobních údajů a o tom, jak je můžete uplatnit. Naším cílem je zajistit, abyste měli kdykoliv plnou kontrolu nad svými údaji a byli informovaní o tom, jak a k čemu je používáme.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje našich klientů shromažďujeme pouze s jejich vědomím a dobrovolným souhlasem. Údaje, které mohou být shromažďovány, zahrnují jméno, kontaktní informace, případně další informace nezbytné pro poskytování našich služeb nebo pro komunikaci. Při poskytování masážních a wellness služeb může docházet k záznamu specifických preferencí a požadavků zákazníků za účelem jejich maximální spokojenosti a personalizace našich služeb. Upřímně se zavazujeme k tomu, že informace o Vašich návštěvách, preferences a interakcích s naším studiem budou manipulovány s maximální možnou péčí a vždy v souladu s platnými právními předpisy.

Ochrana a bezpečnost údajů

Jsme si vědomi, že bezpečnost osobních údajů je fundamentální a neustále pracujeme na tom, abychom zajistili nejvyšší možnou úroveň ochrany. Implementovali jsme různé technické a organizační opatření, aby Vaše údaje byly chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo poškozením. Všechny údaje jsou uloženy na bezpečných serverech a jsou přístupné pouze vyškoleným osobám, které mají k těmto informacím oprávnění a jsou zavázány mlčenlivostí.

Napsat komentář